7 Ocak - 31 Ocak 2019: Dış Ticaret Mini MBA Programı

Yetkili Kişi

Süleyman Karakaya

0212 292 21 57

İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen Dış Ticaret Mini MBA programına katılarak üretim, finansman, pazarlama, dış ticaret, stratejik yönetim ve benzeri konularda bilgi ve tecrübelerinizi ileriye taşımanız, bu alanlardaki ulusal ve küresel güncel gelişmeleri öğrenerek firmanızın rekabet gücünü arttırmanız mümkün.

Odamız tarafından yürütülen Avrupa İşletmeler Ağı tarafından, 11 Eylül – 11 Ekim 2018 tarihleri arasında “Dış Ticaret Mini MBA Programı” düzenleniyor. Program, firma çalışanlarının işletme alanındaki altyapılarını güçlendirmek, onlara bu alanlardaki gelişmeleri izleyebilme ve uygulama becerisini kazandırmak ve liderlik yapabilme yeteneğini aşılamayı amaçlamaktadır.  Mini MBA Programını tamamlayan katılımcılar, program sonunda bir işletmeye ait yönetimsel temelleri, pazarlama ve satış yönetimleri, finansal yönetim ve muhasebe sistemleri ile dış ticaret stratejileri, istihbarat kanalları, dış ticaret ve gümrük işlemleri konularında bilgi ve becerilerini arttırmış olacaklardır.

Katılımın 30 kişi ile sınırlı olduğu bu sertifikalı eğitime katılım ücreti 850 TL’dir. Eğitime kabul edilecek firmalarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

Katılım şartları:

-      İSO üyesi olmak,

  • Üretici firma olmak,
  • Daha önce ihracat yapmayı denemiş olmak,
  • Yabancı dil bilmek.

 

Firmalarımıza vizyon kazandıracak, teori ve uygulamalarla harmanlanmış programla ilgili detaylı bilgi almak ve katılım başvurunuzu iletmek için lütfen tıklayınız. Son kayıt tarihi 07 Eylül 2018 Cuma günüdür.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.