Ar-Ge Yönetimi Mini MBA Programı (04-28 Şubat 2019)

Yetkili Kişi

Eda ÇIĞ TÜRKTAŞ

+902122522900/311

İstanbul Sanayi Odası tarafından Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul projesi çerçevesinde düzenlenen Ar-Ge Yönetimi Mini MBA Programı; firmalarda Ar-Ge yönetimi altyapısını güçlendirmeyi, daha sistematik bir hale getirmeyi, Ar-Ge ve inovasyon alanlarındaki gelişmeleri izleyebilme, uygulama ve liderlik yapabilme yeteneğini kazandırmayı amaçlamaktadır.

Program; Ar-Ge, İnovasyon ve Teknoloji Yönetimi alanlarında çalışan veya çalışmak isteyen orta ve üst düzey yöneticilere yönelik olarak tasarlanmış olup, Ar-Ge, inovasyon ve teknoloji yönetimi konularının yanında strateji yönetimi, pazarlama ve marka yönetimi, kurumsal finans gibi temel konuları da içermektedir.

Eğitim programı hafta içi 3 gün saat 18:30-21:30 saatleri arasında yürütülecek olup, 4 Şubat 2019 Pazartesi Günü başlayacak ve 28 Şubat 2019 Perşembe Günü sona erecektir.

Program İçeriği:

  1. Strateji Yönetimi (4 Şubat Pazartesi)
  2. Pazarlama ve Marka Yönetimi (5 Şubat Salı)
  3. Kurumsal Finans (7 Şubat Perşembe)
  4. Teknoloji ve Ürün Geliştirme Süreci (11-12 Şubat Pazartesi-Salı)
  5. Ar-Ge Proje Destekleri (14 Şubat Perşembe)
  6. Fikri Haklar Yönetimi (18 Şubat Pazartesi)
  7. Proje Yönetimi * (19-21 Şubat Salı-Perşembe)
  8. İnovasyonun Matematiği (25-26 Şubat Pazartesi-Salı)
  9. Teknoloji Trendleri (28 Şubat Perşembe)

Program detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

*Çalışma hedefleri kapsamında PMP (Proje yönetimi profesyoneli) sertifikasını almayı planlayan katılımcılar için, 35 saatlik "proje yönetimi ve sertifika sınavı odaklı" eğitimlere katılımı koşullar arasındadır. Bu anlamda, programda yer verilen Proje Yönetimi modülü ile 6 saatlik bölümü karşılanacaktır.

Ücret ve Kayıt:

Programa katılım ücreti 1050 TL’dir.

Web sitemizden on-line kayıt alınmaktadır.

Detaylar için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Ödeme kredi kartı ile kayıt sırasında on-line olarak veya banka havalesi ile yapılabilmektedir. Ödeme bilgileri girilmeden kayıt tamamlanmamaktadır.

Kayıt sonrası, bir kayıt onay e-postası ve ayrıca KDV mükellefi olmadığımız için makbuz veya fatura kesemediğimizden, muhasebe işlemlerinizde kullanabilmeniz amacıyla oluşturulan ödeme yazısını içeren bir e-posta, kayıt sırasında vereceğiniz e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.