Hannover Sanayi Fuarı Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B İkili Görüşme Etkinliği (01-04 Nisan 2019)

Yetkili Kişi

Eda ÇIĞ TÜRKTAŞ

0212 252 29 00 /311

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından Hannover Sanayi Fuarı kapsamında düzenlenen Teknoloji İşbirliği Günleri B2B ikili görüşme etkinliğine 15 Şubat 2019’a kadar ücretsiz katılım devam ediyor. Eğer fuarda olacaksanız ikili görüşmelerde yer alma fırsatını kaçırmayın.

Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B İkili Görüşmeler:

Hannovermesse kapsamında 2002 yılından itibaren düzenlenen teknoloji odaklı ikili görüşmeler, bu sene Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika Çözümleri, Entegre Enerji, Akıllı Malzemeler&Kaplamalar, Kestirimci Bakım, Cobotlar, Enerji Verimliliği ve Dijital İkiz alanlarına odaklanarak teknoloji ve Ar-Ge işbirlikleri ve yeni iş ortakları bulmanızı sağlayacaktır.

Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri, Salon 2’deki ikili görüşme alanında 1-4 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir. Teknoloji ve Ticari İşbirliği Günleri B2B ikili görüşme etkinliğine katılan firmaları incelemek ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

https://technologycooperationdays2018.b2match.io/

Önemli Bilgiler:

• Teknoloji İşbirliği Günleri ikili görüşme etkinliğine katılım 15 Şubat 2019 tarihine kadar ücretsizdir. Fuarda olmayı planlıyorsanız bu etkinlikte yer almak size daha fazla iş fırsatı sunacaktır.

• İkili görüşme programına kaydolduğunuzda, ikili görüşme web sitesinde profilinizin yayınlanarak daha fazla firmaya ulaşma fırsatını elde edersiniz.

• Kayıt yaptırırken görüşme için müsait olduğunuz tarih ve saatleri seçebilirsiniz, bu şekilde hem fuar ziyaretinizi, hem farklı ikili görüşmeler için müsait olduğunuz zamanları planlayabilirsiniz.

• İkili görüşmeler, talepleriniz doğrultusunda belirlenen program kapsamında, yalnızca görüşmeyi arzu ettiğiniz firmalarla sizleri aynı masada buluşturur.

• Hannover Messe 2019 Fuarı web sitesine ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.