Avrupa “Green Deal” Çağrısı - H2020 SANAL Eşleştirme Etkinliği

Yetkili Kişi

Avrupa İşletmeler Ağı (EEN) İstanbul, Enterprise Ireland, Invest NI ve Kuzey İrlanda Ulusal İrtibat Noktaları (NCPs) ile işbirliği içerisinde, sizi “Green Deal” Çağrısı ile ilgili uluslararası işbirliği etkinliğine katılmaya davet etmektedir.

Bu 1 günlük ÜCRETSİZ SANAL etkinlik, “Green Deal” çağrısı teklifleri için çağrıyı tanıtacak, Avrupa Komisyonu'nun görüşlerini ve beklentilerini sunacak, aynı zamanda geleceğin kazanan proje işbirliklerini oluşturmak için benzersiz bir uluslararası network oluşturma deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Program, “Green Deal”’ın tüm alanlarında, Avrupa Komisyonu ve Ulusal İrtibat Noktaları tarafından yapıalcak sunumları içerecek ve sektördeki önde gelen araştırma kuruluşları ve en son yenilikçilerin önünde fikir ve uzmanlıkların sunulması için eşsiz bir fırsat sağlayacaktır.

Sanal eşleştirme etkinliği, uluslararası ağınızı genişletmenize ve planlanmış birebir görüşmelerle stratejik ortaklıklar oluşturmanıza imkan tanıyacaktır. Katılımcılar ayrıca Ulusal İrtibat Noktası uzmanları ve Avrupa İşletmeler Ağı ile tanışma fırsatına sahip olacaklardır.

Etkinlik, KOBİ'lere, büyük şirketlere ve Avrupa'daki araştırma kuruluşlarına açıktır.

Lütfen Dikkat!: Katılımcıların, B2B toplantı oturumlarına katılabilmeleri için sabah gerçekleşecek konferans oturumlarına katılmaları gereklidir.

Neden katılmalısınız?

Avrupa Komisyonu'ndan HORIZON 2020 “Green Deal” Çağrısı ile ilgili en son bilgileri alın.

Birebir görüşmelerin düzenlendiği özel forumumuzda endüstriden ve araştırma dünyasından geleceğin proje ortaklarıyla tanışın.

Ana Konferans Konuları:

Horizon 2020 Green Deal Program Konuları

Green Deal Konularına erişmek için:

https://ec.europa.eu/info/research-and-innovation/strategy/european-green-deal/call_en#how-is-the-call-structured

Covid-19 pandemisi nedeniyle etkinlik sanal olarak düzenlenecek olup, b2match platformunu incelemek ve kayıt olmak için https://h2020-green-deal-call-dublin.b2match.io/ web sitesini ziyaret ediniz.

Kayıt ve görüşmelere katılım ücretsizdir.

Kayıt sırasında “Support Office” olarak “KOSGEB Istanbul IMES Directorate” seçmenizi rica ederiz.

Lütfen talep ve sorularınız için iletişime geçiniz: Onur Alp YATIR, EEN Projesi Kıdemli Uzmanı, onur.yatir@kosgeb.gov.tr
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.