GÜNCEL ETKİNLİKLER

Connect4Tech Future of AI & Big Data

Yetkili Kişi

Güneş Fatma KESİK

07 Ocak 2021 tarihinde Sabancı Üniversitesi “Sanayi İşbirlikleri ve Teknoloji Lisanslama Ofisi (İLO) tarafından Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifiişbirliğinde düzenlenecek ‘connect4tech Meetups - Future of AI & Big Data' Etkinliğine davetlisiniz.

connect4tech platformunun hedefi, teknoloji geliştiren firmalar ile araştırmacılar ve startupları bir araya getirmek, yeni işbirliklerin oluşmasını sağlayarak, paydaşlar arasında inovasyon sinerjisi oluşturmaktır. Farklı dikey alanlarda düzenlediğimiz etkinlikler (meetups) ile paydaşlarımızı bir araya getirdiğimiz connect4tech serisinin 12. etkinliği olan “Future of AI & Big Data’”; yapay zeka ve büyük veri alanındaki inovasyonlara odaklanıyor.

Yapay Zeka ve Büyük Veri teknolojileri alanında aktif çalışmalar yürüten araştırmacılar, girişimciler ve ulaşım, telekomünikasyon ve sağlık sektöründen firmalar Circle7 konsepti ile 7 dakikalık teknoloji sunumlarını yaparak katılımcılarla yeni işbirlikleri oluşturmaya çalışacaklar.

Etkinliğimize; Ar-Ge ve inovasyon odaklı firmalar, tüm üniversitelerden araştırmacılar, teknoloji transfer ofisi profesyonelleri ve girişimciler ücretsiz katılım gösterebilirler.

connect4tech - Meetups! ücretsiz bir etkinliktir ve etkinlik dili Türkçe''dir.

Program ve Kayıt: http://www.connect4tech.org/connect-detail/9-future-of-ai
Tarih: 07 Ocak 2021, Perşembe / 14.00-16.30
Yer: Webinarjam, Online ( Bağlantı linki kayıt olanlara ayrıca gönderilecektir.)
İletişim için: ilo@sabanciuniv.edu
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.