DRONETECH 2020 B2B SANAL Eşleştirme Etkinliği

Söz konusu etkinlik, insansız hava araçları ve kara araçları gibi drone teknolojisi ile ilgilenen herkese hitap etmektedir.

Bilgi, deneyim, yeni proje fikirleri paylaşmak ve işbirliği ortaklıkları kurmakla ilgilenen Avrupa'dan ve dünyanın diğer bölgelerinden geniş bir şirket, üniversite, kurum, araştırma ve bilim merkezi yelpazesindeki hedef kitleyi ilgilendirmektedir.

DRONE teknolojisi ile ilgili araçlarla entegre edilmiş gelişmiş ölçüm ve kayıt sistemleri şu anda, endüstri, ulaşım, eğlence, güvenlik, eğitim ve bilimde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle Eşleştirme Etkinliği, ülkelerdeki ilgili kamu kurumları, itfaiye ve polis departmanları, ormancılık veya demiryolu idari birimleri ile tarım, inşaat, mimarlık, fotoğrafçılık, petrol ve doğalgaz madenciliği, spor veya turizm endüstrisi ve bunlar gibi birçok benzer hedef gruplara da hitap etmektedir.

Covid-19 pandemisi nedeniyle etkinlik sanal olarak düzenlenecek olup, b2match platformu bağlantısı için tıklayınız. https://dronetech-2020.b2match.io/

Katılım ücretsizdir.

Kayıt sırasında Support Office olarak KOSGEB Istanbul Anatolian Side Directorate seçmenizi rica ederiz.

Lütfen talep ve sorularınız için iletişime geçiniz: Onur Alp YATIR, EEN Projesi Kıdemli Uzmanı, onur.yatir@kosgeb.gov.tr
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.