Küresel İnovasyon Zirvesi İkili Görüşme Etkinliği #GIS2021

Yetkili Kişi

Eda Çığ Türktaş

Küresel İnovasyon Zirvesi #GIS2021, bilgi, iş ağı, paylaşmak ve iş birliği ve ortak iş geliştirme olanaklarını görüşmeleri için, işletmeler ve inovatörleri 18-20 Mayıs 2021 tarihleri arasında bir araya getiriyor. Ücretsiz olan ve çevirimiçi katılıma açık olan zirve, yeşil dönüşüm, Covid sonrası, dijital dönüşüm gibi alanlara odaklanıyor.

Küresel İnovasyon Zirvesi çerçevesindeki çevirimiçi ikili görüşmeler Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize ediliyor.

Ücretsiz olan online ikili görüşme etkinliği ve zirve ilgili daha fazla bilgi ve kayıt için web sitemiz: https://gis2021.b2match.io/

Web sitesi "Participants" bölümünden etkinliğe katılan firmalara ait profiller inceleyebilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

  • İkili görüşme organizasyonu için hazırlanan web sitesine “Register” alanından kayıt olabilirsiniz.
  • İkili görüşme etkinliğine kayıt için son tarih: 19 Mayıs 2021
  • Kaydınızı görüp, onaylayabilmemiz için kaydolurken “Local Support Office” olarak “Istanbul Chamber of Industry-Enterprise Europe Network” seçmeniz gerekiyor.
  • Kayıt sırasında "Marketplace" alanını net bir şekilde doldurmanız çok önemli. Marketplace alanı dolu olmayan katılımcıların kayıtları onaylanamıyor, bilgileri tam olmayan katılımcılarımızın verimli ikili görüşme planlaması yapmaları mümkün olamıyor.
  • Görüşme takviminizi etkinlik web sitesindeki hesabınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Lütfen size ulaşan görüşme taleplerini takip ediniz ve yanıtsız bırakmayınız.
  • Görüşmeleri etkinlik web sitesi üzerinden gerçekleştireceksiniz. Detaylar için: https://gis2021.b2match.io/how-it-worksGelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.