Posidonia Web Forums Week 2020 eMarimatch2020 Denizcilik Sektörü B2B İkili Görüşme Etkinliği

Yetkili Kişi

Cemile Köseler Usta

0212 252 29 00 / 312

Uluslararası Denizcilik Fuarı Posidonia 2020, dijitale taşınıyor. Posidonia Web Forums Week ve eMariMatch 2020 ile dünyanın her yerinden denizcilik sektörü temsilcilerinin biraraya getirilmesi hedefleniyor.


POSIDONIA WEB FORUMS WEEK etkinliklerine ilişkin detaylı bilgiye https://posidonia-events.com/pages/posidonia-web-forums-week/ adresinden ulaşılabilir.

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından gerçekleştirilecek olan eMariMatch 2020 etkinliğinde ticari, teknolojik ve AR-GE işbirlikleri yapabileceğiniz potansiyel ortaklarınızla internet üzerinden görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Online İkili Görüşme Etkinliğine katılım ücretsizdir, ancak etkinliklere kayıt olunması ve profil oluşturulması gereklidir.

Etkinliğe ait web sitesi https://emarimatch-2020.b2match.io/ dur. Web sitesi "Participants" bölümünden etkinliğe katılan firmalara ait profiller incelenebilir.

İkili görüşmelere katılımda bulunmak için:

  • İkili görüşme organizasyonu için hazırlanan web sitesine Register Now alanından (https://emarimatch-2020.b2match.io/ ) kayıt olunmalıdır. Kayıt sırasında "Marketplace" alanı mutlaka doldurulmalıdır.
  • İkili Görüşme Etkinliği'ne kayıt için son gün 22 Ekim 2020'dir.
  • İkili görüşme seçimleri sonrası görüşme takviminiz tarafınıza iletilecektir.

İkili görüşme web sitesine ne kadar erken kayıt olunursa, oluşturulmuş olan profil o kadar uzun süre yayında kalacak ve ziyaret edilecektir.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.