STOM 2020 Uluslararası Metal İşleme Fuarı Sanal İkili İşbirliği Görüşmeleri Etkinliği (Kielce/Polonya)

Yetkili Kişi

Avrupa İşletmeler Ağı,Kielce'deki Sanayi ve Ticaret Odası Staropolska ile işbirliği içerisinde, STOM 2020 Uluslararası metal işleme fuarı çerçevesinde SANAL ikili işbirliği etkinliği düzenleyecektir. Dördüncüsü gerçekleşecek olan STOM 2020 fuarındaki ikili işbirliği etkinliğinin dünyanın her yerinden metal ve makine endüstrisini temsil eden potansiyel ortaklarla tanışma fırsatı sunacaktır.

Bu, çevrimiçi ve sanal eşleştirme etkinliği, Covid-19 pandemisi kapsamındaki son gelişmeler ve şu anda dünyadaki güvensiz durum nedeniyle, fuar yerinde toplantı gerçekleştirilmeyecektir.

Etkinlik 23 Eylül 2020 tarihinde 13. Sac İşleme ve Kesme Fuarı Stom-Blech & Cutting, 13. Metal İşleme, Takım ve Takım Tezgahları Fuarı Stom-Tool, 7. Endüstriyel Lazer ve Lazer Teknolojisi Fuarı Stom-Laser , 3. Endüstriyel Robotik Fuarı, 28. Endüstriyel Ölçüm Teknolojisi Fuarı Control-Stom, 15. Uluslararası Kaynak Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı, 11. Korozyon Koruma Teknolojisi ve Yüzey İşleme Fuarı Expo-Surface, 12. 3D Baskı Günleri, 7. Sanal İşleme Fuarı Wirtoprocesy çerçevesinde düzenlenecektir.

Kielce'de düzenlenen Stom fuarları, en son teknolojilerin yanı sıra makinelerin, son teknolojilerin, lazer ve su kesme sistemleri, bükme ve şekillendirme, kalıp kesme ve metal işlemede kullanılan alet ve malzemelerin vitrinidir. Kaynak endüstrisinde kullanılan malzemelerin yanı sıra boyama, makine, ekipman ve teknolojik çözümler, kaynak işlemlerini desteklemek için tasarlanmış bilgisayar sistemleri, otomatik ekipman, robotlar, teknolojik hatlar ve teknik gazlarla tamamlanıyor.

Etkinliğin hedeflediği alanlar:

tıraşlama işlemi için, plastik işleme için, metal işleme için, ısıl işlem için makineler, ekipman ve teknolojiler, CNC torna tezgahları, metal işleme teknolojisi aksesuarları, robotlar, metal işleme proses hatları, lazer kesme makineleri, presler, giyotin makası, kaynak, lazer kaynağı, aşındırıcı ekipman ve malzemeler, kimyasallar, yağlayıcılar, bileşenler, soğutucular vb., araçlar, hizmetler, onarımlar, bakım ve modernizasyon, ikinci el makineler, kontrol-ölçüm ekipmanları, ölçüm tekniği ve malzeme testi, kalite kontrol, yazılım, bilgisayar destekli tasarım arıtma süreçleri, ekipman fabrikaları ve depoları, işaretleme makineleri, çevre koruma, geri dönüşüm, endüstriyel güvenlik ve işte hijyen, koruyucu ekipman ve makineler, eğitim, sertifikasyon, kurumlar, enstitüler, dernekler, Ar-Ge kuruluşları, profesyonel dergiler.

Kayıt ve Katılım ücretsizdir.

Bağlantı: https://stom2020.b2match.io/

Son Kayıt ve Profil Oluşturma tarihi: 18.09.2020

Kayıt sırasında Support Office olarak KOSGEB Istanbul Anatolian Side Directorate seçmenizi rica ederiz.

Her türlü sorunuz için: onur.yatir@kosgeb.gov.tr e-posta adresinden, EEN Proje Uzmanı Onur Alp YATIR ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanal eşleştirme görüşmeleri:

Avrupa'daki mevcut durum nedeniyle, etkinlik çevrimiçi olarak yapılacaktır. Toplantılar 23 Eylül 2020’de entegre bir video sistemi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Avrupa İşletmeler Ağı, bu zor dönemde, sanal etkinlikleri organize etme görevini üstlenmiştir. Katılımcılara video görüşmeleri aracılığıyla gerçek zamanlı olarak B2b toplantıları yapma imkanı sunan entegre birebir sanal toplantı çözümünün uygulandığı b2match toplantı platformu üzerinden ağ toplantıları çevrimiçi olarak gerçekleştirilmektedir.

Sanal toplantılar, bağlantılar kurmak ve gelecekteki iş anlaşmalarını başlatmak için ideal bir fırsatın yanı sıra, Avrupa İşletmeler Ağı proje ortakları aracılığıyla dünyanın birçok ülkesinde işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için harika bir fırsattır.

İşletmeler için sanal toplantılara katılmanın avantajları:

Toplantılara katılım ücretsizdir.

Toplantılar, önceden belirlenmiş bir toplantı programına göre gerçek zamanlı olarak yapılır.

Çevrimiçi toplantı sistemi tüm web tarayıcılarında çalışır. Ek bir yazılım kurulumuna gerek yoktur.

Zaman kazandıran toplantılar sayesinde katılımcılarının buluşma noktasına gitmeleri gerekmez.

Sanal toplantılar, şu an için potansiyel ortaklarla sağlık açısından en güvenli olan iletişim şeklidir.
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.