GÜNCEL ETKİNLİKLER

Tech4SmartCities b2b İkili Görüşme Etkinliği

Yetkili Kişi

Eda Çığ Türktaş

Avrupa İşletmeler Ağı tarafından organize edilen Tech4SmartCities online b2b ve pitching etkinliği, "şehirler için sürdürülebilir ve akıllı teknolojiler"e odaklanıyor ve katılımcıların enerji verimliliği, kentsel ulaşım, sürdürülebilir inşaat, döngüsellik, düşük karbon ekonomisi ve dijital dönüşüm gibi alanlarda iş birliği olanakları sağlamaları hedefleniyor.

Ücretsiz olan online ikili görüşme etkinliği ve etkinlik çerçevesindeki pitching ve tematik webinarlar ile ilgili detaylara ulaşmak ve kayıt için web sitemiz: https://tech4smartcities-2021.b2match.io/

Web sitesindeki "Participants" bölümünden etkinliğe katılan firmalara ait profilleri inceleyebilirsiniz.

Önemli Bilgiler:

  • İkili görüşme organizasyonu için hazırlanan web sitesine "Register" alanından kayıt olabilirsiniz.
  • İkili görüşme etkinliğine kayıt için son tarih: 14 Haziran 2021
  • Kaydınızı görüp, onaylayabilmemiz için kaydolurken "Local Support Office" olarak "TR-Istanbul Chamber of Industry" seçmeniz gerekiyor.
  • Kayıt sırasında "Marketplace" alanını net bir şekilde doldurmanız çok önemli. Marketplace alanı dolu olmayan katılımcıların kayıtları onaylanamıyor, bilgileri tam olmayan katılımcılarımızın verimli ikili görüşme planlaması yapmaları mümkün olamıyor.
  • Görüşme takviminizi etkinlik web sitesindeki hesabınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Lütfen size ulaşan görüşme taleplerini takip ediniz ve yanıtsız bırakmayınız.

Görüşmeleri etkinlik web sitesi üzerinden gerçekleştireceksiniz. Detaylar için: https://tech4smartcities-2021.b2match.io/page-4021
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.