GÜNCEL ETKİNLİKLER

Uzun Süreli Sanal Uluslararası İşbirliği Etkinliği – Çevre, Enerji ve Döngüsel Ekonomide Yenilikler (31.12.2020 tarihine kadar)

Yetkili Kişi

Çevre, Enerji ve Döngüsel Ekonomi alanlarında uluslararası işbirlikleri için Sanal Çevrimiçi Platform. Bu uzun süreli eşleştirme platformu ile katılımcılara 31 Aralık 2020'ye kadar Çevrimiçi Görüşmelerde işbirliği bağlantıları kurma fırsatı sunulmaktadır.

Söz konusu alanlarda faaliyet gösteriyor iseniz, Lütfen 31 Aralık 2020 tarihine kadar şu bağlantıdan ücretsiz olarak kaydolun: https://international-partnering-environment-2020.b2match.io/

Sanal Uluslararası İşbirlikleri Etkinliği – Çevre, Enerji ve Döngüsel Ekonomide Yenilikler, Avrupa'nın her yerinden ve dünya çapındaki şirketleri ve araştırma kurumlarını bir araya getirir. Bu çevrimiçi platform, ticari işbirlikleri, teknik-teknolojik işbirlikleri ve Ar-Ge işbirlikleri oluşturmak, geliştirmek adına bağlantılar kurmak için - Avrupa İşletme Ağı kapsamında düzenlenen - benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu Eşleştirme platformu 31 Aralık 2020'ye kadar açık olacaktır.

Etkinlik, atık ve geri dönüşüm, yenilenebilir enerjiler, enerji verimliliği, geri dönüşüm yönetimi, su ve su arıtma gibi konulara odaklanmaktadır. Sanal ikili işbirliği görüşmeleri, tüm kayıtlı katılımcılar için hedeflenen network oluşturma ve eşleştirme imkanı sağlamaktadır. Amaç, Avrupa ve ötesinde ticari, Ar-Ge ve teknolojik ortaklık arayışlarındaki KOBİ'leri, üniversiteleri ve araştırma enstitülerini desteklemektir.

1 Haziran - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında katılımcılar, B2Match platformunda bir video konferans aracı kullanarak sanal görüşmeler planlayabileceklerdir.

Katılım ücretsizdir.

Lütfen destek ve sorularınız için iletişime geçiniz: Onur Alp YATIR, EEN Projesi Kıdemli Uzmanı, onur.yatir@kosgeb.gov.tr
Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.