ModeFabriek 2017- Firmalar Arası İkili Görüşmeler

ModeFabriek 2017 Fuarında Firmalar Arası İkili Görüşmeler Gerçekleştirildi…

22-23 Ocak 2017 tarihlerinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinde gerçekleştirilen ModeFabriek 2017 Fuarı örme konfeksiyon, takı eşyaları, deri ve kürk ürünleri, çanta, eldiven ve ayakkabı alanlarında faaliyet gösteren alıcı ve tedarikçi firmaları bir araya getirdi.

ModeFabriek Fuarı kapsamında Avrupa İşletmeler Ağı Hollanda ortaklarından Enterprise Europe Network Netherlands organizatörlüğünde 22-23 Ocak 2017 tarihlerinde firmalar arası ikili görüşme etkinliği düzenlendi. Etkinlik 19 ülkeden 112 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Katılımcı firmalar arasında toplam 397 görüşme yapıldı. Bu yılki ikili görüşmelere Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul Merkezi ortak kuruluşu olarak İstanbul Sanayi Odası adına katılan firma sayısı 9 oldu.

İkili görüşmeler etkinliğine fuarı ziyaret eden firmalar katılıyor. Fuar öncesinde kayıt olan katılımcılar, kayıt olan diğer firmalar ile eşleştiriliyorlar. Böylece fuara gitmeden önce firmaların elinde kendi taleplerine göre belirlenmiş bir görüşme takvimi hazır oluyor. Firmalar görüşme yapacakları uygun zamanları da kendilerine göre belirleyebildiklerinden diğer ziyaretlerini de ikili görüşmelere göre eşzamanlı olarak organize edebiliyorlar.

ModeFabriek katılımcıları, katıldıkları ikili görüşmelerin gayet verimli geçtiğini ve yeni uluslararası işbirlikleri kurmalarını sağladığını aktardı.

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.