GÜNCEL ETKİNLİKLER

Kullanım Koşulları

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, "Kullanım Koşulları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Aia-istanbul.org'a kayıt yaptırmakla veya aia-istanbul.org tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Kullanım Koşulları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan aia-istanbul.org "Gizlilik Politikası" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

Avrupa İşletmeler Ağı - İstanbul, İSO, KOSGEB ve Sabancı Üniversitesi ortaklığında kurulan bir Konsorsiyum tarafından yürütülen ve kısmen Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen olan bir girişimdir. Bu site Avrupa Komisyonu ve diğer Avrupa Birliği kurumlarının resmi görüşlerini yansıtmamaktadır ve bu amaçla yayın yapmamaktadır.

Aia-istanbul.org ve Avrupa İşletmeler Ağı - İstanbul (AİA İstanbul), işbu "Kullanım Koşulları”, "Gizlilik Politikası" ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Aia-istanbul.org 'ın, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Aia-istanbul.org hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Aia-istanbul.org, dilediği an dilediği iletişim alanını kapatma, değiştirme, girişine filtre koyma, bazı kullanıcıları kabul etmeme hakkına sahiptir.

Aia-istanbul.org sitesinde yayınlanan veya internet sitesinden verilen bağlantılar, iletilen ve yapılan duyurular, AİA-İstanbul'un ve AİA-İstanbul projesini yürüten Konsorsiyum üyesi kurumların diğer kişi ve kuruluşlarla bir hukuki ilişki içerisinde olduğunu veya bu kişi ve kuruluşların güvenilirliklerini taahhüt ettiğini, onlar adına hareket edildiğini veya onlara herhangi bir konuda yetki verildiğini veya bunların eylem ve işlemlerinden sorumlu tutulabileceği anlamına gelmemektedir.

Bu internet sitesi, uyulması ve izlenmesi gereken, mülkiyete ilişkin uyarıları ve telif hakkı konusu olabilecek bilgiler içerebilir. Fikir Sanat Eserleri Kanunda yer alan telif hakları, mali ve manevi hak ihlallerinden ve sair ilgili mevzuattan doğacak hukuki ve cezai sorumluluk tamamen kullanıcıya ait olup, AİA-İstanbul ve Konsorsiyum üyesi kuruluşlar bu nedenden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden uyarılmaksızın değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Aia-İstanbul, burada tanımlanan bilgilerde önceden uyarıda bulunmaksızın her zaman için güncellemeler ve/veya değişiklikler yapabilir. Kullanıcı bu kapsamda AİA-İstanbul ve Konsorsiyum üyesi kuruluşlar bu nedenden dolayı herhangi bir sorumluluk taşımayacağını kabul eder.

Aia-istanbul.org ve Konsorsiyum üyesi kuruluşlar tarafından modere edilen "Dış Ticaret Forumu” e-posta grubu gibi, aia-istanbul.org yönetimindeki veya kapsamındaki tüm iletişim alanlarının açık olduğu bölümlerde kuracağınız iletişimin başkaları tarafından da izlenebileceğini, özel konuşmalarınız için bu alanları kullanmamanız gerektiğini kabul etmektesiniz. İletişim alanlarının AİA-İstanbul tarafından modere ediliyor olsalar bile bu alanlarda gelişecek konuşma ve ilişkilerden AİA-İstanbul'un ve Konsorsiyum üyesi kuruluşların sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Kullanıcı, söz konusu iletişim alanlarında platformun içeriğine, yasalara, ahlaka ve benzerine aykırı içeriğin tespit edilmesi halinde bundan tamamen kendisi sorumlu olacağını ve bu içerik nedeniyle posta grubu, site üyeliği vb. benzeri üyeliklerinin sona erdirileceğini kabul eder.

Aia-istanbul, sitede verilen bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konusunda garanti vermez. AİA-İstanbul.org tarafından sağlanan veya sitede yayınlana bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda AİA-İstanbul ve Konsorsiyum üyesi kuruluşlar sorumluluk kabul etmez ve bu bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Aia-istanbul.org, bilgilerin, yazılımların, servislerin, ürünlerin yasal veya yasadışı kullanımından, web alanının veya servislerin gecikmesinden veya iptalinden doğacak durumların sorumluluğunu taşımamaktadır. Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. AİA-istanbul, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez ve sorumluluğunu üstlenmez. Kullanıcıların, burada yer alan bilgilerin orijinal kaynaklarından kontrol etmesi tavsiye olunur.

Ayrıca, aia-istanbul.org sitesine erişim, sitenin kullanımı veya siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirilmesi sebebiyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir bilgisayar virüsünden aia-istanbul.org ve AİA-İstanbul sorumlu tutulamaz.

Bu anlaşmanın elektronik olarak yayınlanan bu halinin tıpkı basılı bir anlaşma gibi geçerli olduğunu, yasal mercilerce delil olarak kabul edileceğini ve buna itiraz edilemeyeceği, anlaşmazlık halinde Aia-istanbul.org'un, AİA-İstanbul'un ve AİA-İstanbul projesini yürüten kuruluşların bilgisayar kayıtlarının esas alınacağını kabul etmektesiniz.

Gizlilik politikası

AİA-İstanbul, Konsorsiyum üyesi kurumlar, ziyaretçileri tarafından aia-istanbul.org sitesindeki anket ve formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isimler, elektronik posta adresleri, iş ve benzeri adresler, telefon numaraları, v.b.) Konsorsiyum üyesi kuruluşlar dışındaki üçüncü kişilere veri sahiplerinin bilgisi ve yazılı onayı dışında satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

AİA-İstanbul ve aia-istanbul.org, söz konusu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Kullanıcılara bilgi, basılı yayınlar ve yazışmaların ulaştırılması,

  • Kullanıcılara elektronik posta ile duyuru, basın bülteni vb. bilgilendirme unsurlarının gönderimi,

  • Kullanıcı kaydı esnasında veya kullanıcının proje ekibi ile yapığı temaslar çerçevesinde kullanıcı tarafından belirtilen bilgiler ışığında kullanıcıya faydalı olacağı düşünülen bilgilerin iletilmesi.

Kişisel bilgilere sadece yetkili AİA-İstanbul ve Konsorsiyum üyesi kuruluşlarda projeyi yürütmekten sorumlu ekip ve yöneticileri gibi söz konusu bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan yetkililer erişebilirler. AİA-İstanbul, kişi kimliklerini açıklamadan, siteye kullanıcılar tarafından verilen bilgilerden elde edilen istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), internet sitesini ve sunulan hizmetleri iyileştirmek ve genel olarak hizmetlerden faydalanan kişiler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilir. Bu tarz bilgiler, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel veri halinde üçüncü kişilere açıklanabilir ve sitede yayınlanabilir.

Copyright © 2009 - Avrupa İşletmeler Ağı İstanbul

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta bültenimize kayıt olun.